KOTWICA

 

 

INNOFORM online

Międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom ECO-DESIGN oraz Circular Economy. Wydarzenie dopełni Giełda Kooperacyjna, będąca przestrzenią biznesowych rozmów i finalizacji transakcji, która od pierwszej edycji w formie stacjonarnej połączyła trzystu przedsiębiorców. Trzeciego dnia odbędą się prezentacje biznesowe firm przedstawiające najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową, będące doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami. INNOFORM® 2021, to doskonała okazja do prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych w międzynarodowym gronie, to najlepsza i najbezpieczniejsza możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych branży, pozwalających zdobyć przewagę konkurencyjną.

 

 

20-22 kwietnia 2021

 

wydarzenie online

KOTWICA

 

 

KOMPOZYT-EXPO

Najważniejsze wydarzenie branży kompozytowej w Polsce!  Udział w Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®  jest gwarancją dostępu do praktycznej wiedzy oraz szansą na zdobycie doświadczenia płynącego wprost od ekspertów. Na zwiedzających czekać będę technologiczne i produktowe innowacje z całego świata.

 
 
 
EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

SYMAS

13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® - to spotkanie mające na celu przedstawienie technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Targi odwiedzane są przez przedstawicieli każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych, w których przetwarza się materiały sypkie.​

05-06 października 2021

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

MAINTENANCE

13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE to jedyna impreza targowa w Polsce, która w kompleksowy sposób przedstawia technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji. Targi odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu (m.in. metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego). Ogromną zaletą imprezy jest różnorodność branż.


05-06 października 2021

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

FASTENER POLAND

5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® to pierwsze targi tego typu, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Do współpracy zapraszamy firmy, mające w swojej ofercie m.in mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej. Do udziału zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy handlowe.

 

05-06 października 2021

 

EXPO Kraków

KOTWICA
ASSEMBLY GO

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Wydarzenie dedykowane będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

 

17 listopada 2021

 

online

KOTWICA
EUROTOOL

Nowa odsłona kultowych Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Wydarzenie, które przez wiele lat było jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej powraca uzupełnione o nowe, aktualne tematy (usługi, serwisowanie i modernizacje).

 

 

 

EXPO Kraków


ANTYCOVID EXPO

Targi ANTYCOVID EXPO to nie tylko okazja do przetestowania najlepszych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne podczas tradycyjnych targów, ale także szereg wydarzeń online. W ramach targów e-ANTYCOVID EXPO cyklicznie realizowane są eksperckie webinary i konferencje. Projekt uzupełnia Internetowy Katalog Firm – pełna oferta antycovidowa w jednym miejscu. Przed nami kolejne edycje we Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

 

Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail