SYMAS®

14-15.10.2020

 

 

MAINTENANCE

14-15.10.2020

 

 

FASTENER POLAND®

14-15.10.2020

 

 

CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO®

17-18.11.2020

 

 

INNOFORM

9-11.03.2021

 

 

ASSEMBLY GO

23-24.11.2021

 

 

INTER TECH TOOLS

23-24.11.2021

Cykl webinarów #zostańwruchu w ramach Targów SYMAS i MAINTENANCE

Przygotowania do Targów SYMAS i MAINTENANCE ruszyły. Choć imprezy targowe zostały już odmrożone i mogą się odbywać, to do przemysłowej jesieni w EXPO Kraków pozostało jeszcze kilka miesięcy. Organizat...

więcej
„Świat montażu po COVID 19 – przyśpieszenie czy opóźnienie automatyzacji procesów?”

- wyjątkowa konferencja podczas ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW

więcej
Targi INNOFORM 2020 - podsumowanie i relacja wideo

15.05.2020 ​W dniach 3-5 marca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym już po raz czwarty odbyły się Targi INNOFORM® - jedyne wydarzenie w kraju, tworzone dla przedstawicieli branży narzędziowo-pr...

więcej
Kompozyty w walce z pandemią

29.04.2020 Pomoc sektora materiałów kompozytowych rozpoczęła się wraz z momentem wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego, kiedy konieczne było doposażenie szpitali oraz innych placówek służby zdro...

więcej





 

 

 

 

 

 

KOTWICA

 

 

SYMAS

12. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® - to spotkanie mające na celu przedstawienie technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Targi odwiedzane są przez przedstawicieli każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych, w których przetwarza się materiały sypkie.​

14-15 października 2020

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

MAINTENANCE

12. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE to jedyna impreza targowa w Polsce, która w kompleksowy sposób przedstawia technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji. Targi odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu (m.in. metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego). Ogromną zaletą imprezy jest różnorodność branż.


14-15 października 2020

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

FASTENER POLAND

4. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® to pierwsze targi tego typu, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Do współpracy zapraszamy firmy, mające w swojej ofercie m.in mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej. Do udziału zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy handlowe.

 

14-15 października 2020

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO

Dwudniowe spotkania online z cenionymi ekspertami. CLICK – WATCH – TALK: KOMPOZYT-EXPO® stworzy wirtualną przestrzeń do prezentacji usług, dzielenia się wiedzą oraz wyróżnienia spośród konkurencji, która nigdy nie śpi. Będzie merytorycznie, inspirująco i przede wszystkim opłacalnie. W dzisiejszych niespokojnych czasach wiedza i umiejętność przewidywania trendów jest najlepszą walutą.

Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie Sp. z o.o., Polski Klaster Technologii Kompozytowych oraz Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.

 
17-18 listopada 2020
 
konferencja online

KOTWICA

 

 

INNOFORM

5. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami, a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie.​ W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski. Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem.

 

9-11 marca 2021

 

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, Bydgoszcz

KOTWICA

 

 

ASSEMBLY GO

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Wydarzenie dedykowane będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

 

23-24 listopada 2021

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

INTER TECH TOOLS

Targi INTER TECH TOOLS są odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży narzędziowej. Podkreślą znaczenie polskich firm na arenie międzynarodowej oraz ułatwią wymianę wiedzy i doświadczeń. Branża narzędziowa przeżywa w Polsce ogromy rozkwit.

 

23-24 listopada 2021

 

EXPO Kraków





 

Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżąco



email marketing api powered by FreshMail