18.09.2023

Równocześnie z Targami FASTENER® odbywać się będą Targi SYMAS® i MAINTENANCE oraz konferencja Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu.

Podczas Targów SYMAS® i MAINTENANCE wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania związane z obróbką, magazynowaniem i transportem materiałów sypkich i masowych oraz utrzymaniem ruchu, planowaniem i optymalizacją produkcji. Targi są cenionym wydarzeniem branżowym, znanym z dużej frekwencji i zaangażowania uczestników, którzy co roku przyjeżdżają do Krakowa, aby poznać nowe produkty oraz technologie, nawiązać kontakty, wymienić się doświadczeniami i wiedzą techniczną.

Co czeka na zwiedzających? W programie targów m.in.:

  • Warsztaty eksperckie, podczas których wystawcy i zaproszeni prelegenci podzielą się wiedzą i zaprezentują interesujące case studies. Wśród tematów: AI i automatyzacja, kompetencje pracowników w Przemyśle 4.0, odkurzacze przemysłowe i ładowarki próżniowe w przemyśle czy praktyczne porady wdrożenia CMMS.
  • Konferencja Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu – konferencja dla praktyków utrzymania ruchu. Tematami przewodnimi są: cyberbezpieczeństwo, zmiany w dyrektywie maszynowej oraz redukcja kosztów energii.
  • Pokazy na stoisku SEW-EURODRIVE: firma zaprezentuje pozycje pracy przekładni oraz podpowie, o czym należy pamiętać przy jej montażu,
  • Pokazy alpinistyczne firmy Masters of Altitude,
  • Strefa Pracodawcy, czyli znajdź idealnego szefa na targach!

🟠 Sprawdź szczegółowy program targów i odbierz bezpłatny bilet na stronie: http://www.symas.krakow.pl

targi-symas-maintenance-2022 (2).jpg [226.42 KB]

 

symas-maintenance-targi-2022 (3).jpg [239.75 KB]

 

symas-maintenance-targi-2022 (30).jpg [237.54 KB]