Organizator

Jesteśmy największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Od ponad 28 lat organizujemy międzynarodowe, branżowe imprezy, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy. 

Większość naszych imprez odbywa się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, ale z powodzeniem organizujemy również eventy w całej Polsce. Ważnym elementem naszej działalności jest organizacja międzynarodowych kongresów i konferencji dla zewnętrznych podmiotów – zajmuje się tym wyspecjalizowany PCO & DMC (Professional Congress Organizer & Destination Management Company).

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków powstało na bazie wieloletniego doświadczenia operatora obiektu – firmy Targi w Krakowie. Funkcjonalność pomieszczeń oraz łatwa w obsłudze infrastruktura, to największe zalety Centrum. Kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów oraz wsparcie Działu Technicznego na każdym etapie realizacji to gwarancja wspólnego sukcesu. Lubimy niestandardowe pomysły i realizacje - każda jest możliwa, a jedyne co nas ogranicza, to wyobraźnia!

Wierzymy w siłę spotkań. Targi i konferencje zmieniają formuły, ale w centrum zawsze pozostaje człowiek.

 • Targi-KRAKDENT-2022-dzien-drugi (119).jpg

  Targi

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Od ponad 25 lat organizujemy kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy.

  • 25

   lat działalności
 • eurobiotech-2019-4.jpg

  Kongresy

  Ważnym elementem naszej działalności jest organizacja międzynarodowych kongresów i konferencji dla zewnętrznych podmiotów – zajmuje się tym wyspecjalizowany Dział PCO & DMC (Professional Congress Organizer & Destination Management Company). Targi, wystawy, kongresy, konferencje, seminaria i sympozja to nasza specjalność.

 • EXPO Kraków_1 1.png

  EXPO Kraków

  Targi w Krakowie są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Główną zaletą obiektu jest jego wielofunkcyjny charakter. To pozwala na nieograniczone wręcz możliwości aranżacji różnego typu wydarzeń.

  • 14 000 m2

   płaskiej powierzchni
  • 9

   modułowych sal i pokoi spotkań