JEC i Targi w Krakowie ogłaszają nowe wydarzenie biznesowe dla branży kompozytów w Europie Środkowej

03.04.2024

JEC i Targi w Krakowie Sp. z o.o. ogłaszają nowe wydarzenie, JEC Forum Central Europe, które poświęcone będzie współpracy dostawców i nabywców z regionu. Premierowa edycja odbędzie się w Krakowie w dniach 17-18 września 2025 r.


Sprawdzony format w nowym regionie


Po sukcesie poprzednich wydarzeń JEC Forum we Włoszech i regionie DACH, JEC Forum Central Europe ma na celu stworzenie nowej, skoncentrowanej platformy do interakcji biznesowych na intensywnie rozwijającym się rynku kompozytów w Polsce, Czechach i krajach sąsiadujących.


JEC Forum Central Europe ma być wydarzeniem odbywającym się co dwa lata, na przemian z KOMPOZYT-EXPO®, począwszy od 2025 roku. Co dwa lata będzie się ono odbywać w różnych miastach regionu. Ta naprzemienność zapewni stałą i wzmocnioną obecność w regionie, zapewniając regularne możliwości spotkań dla branży kompozytów w Europie Środkowej.

anne-carole-barbarin.png [141.43 KB]

Anne-Carole BarbarinRegional Events Director w JEC
"Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem JEC Forum Central Europe i przyczynieniem się do dynamicznego rozwoju branży kompozytów w tym regionie. Wydarzenie to zapewni wyjątkową platformę dla ukierunkowanych interakcji biznesowych i cennego wglądu w rynek, wspierając współpracę i innowacje".

 

 

woch.jpg [235.97 KB]

 

Ewa WochWiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.

"Od 14 lat organizujemy Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® - jedyne wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone materiałom i technologiom kompozytowym. Zainteresowanie kompozytami w naszym regionie rośnie od lat, głównie ze względu na rosnący popyt napędzany rozwojem energetyki wiatrowej, przemysłu motoryzacyjnego oraz zapotrzebowanie na nowoczesne materiały budowlane, szczególnie teraz w związku z odbudową Ukrainy.

Kraków, który jest dobrze skomunikowane zarówno drogowo, jak i lotniczo z całą Europą oraz oferuje doskonałe zaplecze noclegowe i biznesowe jest idealnym miejscem spotkań dla wiodących producentów i dystrybutorów z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy i Węgier.

Wszystko to sprawia, że Targi KOMPOZYT-EXPO® cieszą się bardzo dobrą frekwencją i przyciągają ważnych graczy w branży, którzy mają okazję uczestniczyć w wysoce merytorycznym i doskonale zorganizowanym wydarzeniu, spotkać się z partnerami biznesowymi i nawiązać nowe kontakty.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z JEC. Polski rynek ma ogromny potencjał, a wspólna organizacja JEC Forum Central Europe pomoże wypromować nasz region i nawiązać naprawdę znaczące kontakty pomiędzy firmami z całego świata."

 

Posłuchaj wypowiedzi przedstawicieli JEC oraz Targów w Krakowie. 

Czym wyróżnia się nowy format wydarzenia?


Podobnie jak poprzednie fora, wydarzenie będzie składać się z dwóch elementów:
Wstępnie zaaranżowane spotkania biznesowe: Uczestnicy będą mogli skorzystać z dedykowanej platformy, aby wstępnie zaplanować spotkania z potencjalnymi partnerami, zapewniając wydajne i produktywne interakcje twarzą w twarz.
Konferencja i wgląd w lokalny rynek: Eksperci branżowi przedstawią wnikliwe prezentacje na temat trendów rynkowych, postępu technologicznego i możliwości regionu, wspierając wymianę wiedzy i napędzając innowacje.

O szczegółach opowiedzą przedstawiciele Targów w Krakowie oraz JEC podczas tegorocznej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO®, 16-17 października 2024 w EXPO Kraków.

SAVE THE DATE!


- KOMPOZYT-EXPO®, EXPO Kraków, 16-17 października 2024 r. Rejestracja: https://kompozyt.exposupport.pl/visitor/register
- JEC Forum Central Europe, Hotel Holiday Inn, Kraków, 17-18 września 2025 r. Rejestracja wkrótce.

 

O JEC  
Grupa JEC jest organizacją non-profit w całości poświęconą promowaniu materiałów kompozytowych i wspieraniu ich zastosowań na całym świecie.
JEC jest wydawcą JEC Composites Magazine, branżowego magazynu referencyjnego, a także organizatorem kilku wydarzeń na całym świecie, w tym JEC World, wiodącej międzynarodowej wystawy poświęconej kompozytom i ich zastosowaniom, która odbywa się corocznie w Paryżu. Media, wydarzenia i kanały cyfrowe JEC łączą globalną społeczność profesjonalistów z branży kompozytów i nie tylko, umożliwiając transfer wiedzy, tworząc możliwości nawiązywania kontaktów i podkreślając innowacje.
www.jeccomposites.com

O Targach w Krakowie
Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Od 28 lat firma organizuje międzynarodowe, branżowe imprezy, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy. \
Targi w Krakowie są organizatorem KOMPOZYT-EXPO®, jedynych targów dla branży materiałów i technologii kompozytowych w Europie Środkowo-Wschodniej.
www.targi.krakow.pl